«

Wyszukiwanie

Nazwa znana na całym świecie: AkzoNobel

AkzoNobel to globalny lider w produkcji farb i lakierów i czołowy producent chemikaliów specjalnych. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa i konsumentów na całym świecie w innowacyjne produkty i pracujemy z pasją nad rozwojem długotrwałych rozwiązań dla naszych Klientów. Centralę mamy w Holandii, w Amsterdamie i stale jesteśmy w czołówce w dziedzinie długotrwałych rozwiązań. 50.000 naszych pracowników/ pracownic w ponad 80 krajach angażuje się w osiąganie najwyższych standardów i stara się już dziś odpowiadać na pytania jutra, zgodnie z naszym mottem „Tomorrow’s Answers Today“.

 

Nasze produkty znajdziesz wszędzie, od stadionów olimpijskich w Chinach po port w Sydney – a być może nawet w swoim własnym domu.

 

Prowadzimy ciągłą wymianę informacji z naszymi Klientami, aby uzyskać opinie o naszej dotychczasowej działalności i móc ją nieustannie doskonalić. Już dziś oprócz wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa realizujemy dalekowzroczna ochronę środowiska naturalnego przez optymalne wykorzystanie zasobów i energii. www.akzonobel.com