«

Wyszukiwanie

Wellness z perspektywą...

Wood Finishes & Adhesives

Wood Finishes and Adhesives należy do działu branżowego Performance Coatings koncernu AkzoNobel, wyspecjalizowanego w produkcji powłok o wysokich parametrach i zaopatrującego liczną klientelę od branży budowlanej, przez elektronikę AGD i przemysł stoczniowy po producentów sprzętu sportowego. Nasz dział branżowy przemysłowych powłok do drewna – Sikkens Wood Coatings – od 2010 r. należy organizacyjnie do Wood Finishes and Adhesives.

 

Wood Finishes and Adhesives, jako uznany na całym świecie dostawca przemysłowych powłok do drewna, obsługuje czołowych producentów wykładzin ściennych, mebli, okładzin podłogowych i konstrukcji drewnianych do zastosowań zewnętrznych, takich jak okna i drzwi. Zdają się oni na nasze produkty, chcąc zachować pożądany wygląd i niezbędną ochronę.

 

Nasi Klienci korzystają z naszej kompletnej oferty powłok a także należących do rynkowej czołówki klejów do drewna i produktów na bazie żywic, preferowanych do stosowania w systemach łączących do drewnopochodnych produktów wielowarstwowych i laminatów.

 

Opatentowane urządzenia aplikacyjne do klejów maksymalizują produktywność i minimalizują zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Kompleksowy serwis techniczny zapewnia efektywną i wydajna pracę naszych produktów w zakładach naszych Klientów.

 

www.akzonobel.com/wood