Sikkens Wood Coatings


Wellness z perspektywą...

Sikkens Wood Coatings

Tradycja i kompetencja, innowacje i jakość, serwis i partnerstwo – to wartości, dzięki którym staliśmy się wiodącą marką w dziedzinie powłok do powierzchni drewna w zastosowaniach zewnętrznych. Podstawą naszego sukcesu jest pasja do drewna i dążenie do stworzenia perfekcyjnych powłok.

Marka Sikkens powstała w 1792 r. a następnie rozwinęła się w wielobranżowym koncernie. Doświadczenie, kompetencja i tradycja – wszystkie te atrybuty są widoczne w naszych najwyższej klasy produktach. Na to możesz stawiać i zawsze na tym polegać – jakość lidera rynku.

 

Minione sukcesy nie zasłaniają nam jednak spojrzenia w przyszłość. Wprost przeciwnie – jesteśmy w pełni świadomi czekających nas wyzwań i mamy pomysły i wizje, jak im sprostać.

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie

Do tego przywiązujemy w Sikkens Wood Coatings bardzo dużą wagę i to Ty masz z tego korzyści – każdego dnia. Nie chodzi nam jednak tylko o najwyższej klasy serwis, ale także o uczynienie ze współpracy z naszymi Klientami partnerstwa, mogącego sprostać wysokim wymaganiom przyszłości.
Kierujemy się założeniem: razem możemy więcej osiągnąć!

Zapewnianie jakości – promowanie innowacji

Wymagania stawiane produktom wysokiej klasy wciąż się zmieniają. W ekonomice i ekologii obowiązują nowe standardy. Chodzi tu w równej mierze o optymalizację złożoności produktów i procesów jak i o spełnianie wysokich standardów ekologicznych. Producenci i przetwórcy potrzebują dalekowzrocznych, innowacyjnych rozwiązań, aby kontynuować generowanie wzrostu. Oferujemy je dla Waszej korzyści.
Nasza pasja do drewna pomaga nam przy tym nie tylko zachowywać tradycyjne wartości, ale także je innowacyjnie rozwijać. To wspaniale, że możemy razem iść tą droga.